سرویس IDC & Co-Location

سرویس IDC & CP-Location

data Center یا مرکز داده به مجموعه‌ای از سرویس گرها، زیرساخت‌های ارتباطی-امنیتی گفته می‌شود که برای ارائـه نگهداری و پشتیبانی از سرویس‌های تحت شبکـه به کار گرفته می‌شـود. این فضاهای فیزیکی امکان ارائـه سرویس‌های: Co-Location و Dedicated Server و Virtual Private Server برای شـرکت‌ها بزرگ و کوچک را فراهم می‌سازد.

در سـرویس Co-Location با توجه به زیر سـاخت‌های میزبانی که برای شـرکت‌ها تامین می‌گردد، امکان استفاده از یک data center مجهز را که راه اندازی آن برای تمام شرکت‌ها مقرون به صرفه نیست را محیا می سازد.

در سرویس Dedicated Server شرکت‌ها با توجه به نیاز مشتریان خود به صورت اختصاصی سرورهای فیزیکال را در اختیار آنها قرار می‌دهند. این سرویس مجموعی از سرویس Co-Location ونیز اجاره سخت افزار است.

مشتریان

این امکان طرحی حمایتی برای شرکت‌های نوپا جهت استفاده حداکثری از حداقل هزینه‌ها را محیا می‌کند.

در سـرویس Virtual Private Server این امکان را برای شرکت‌ها فـراهم می آورد که سـرویس‌هایی همانند سـرویس‌هـای Dedicated Server اما به صورت Virtual دریافت نمایند.

شرکت‌هایی که هزینه های کمتر را می توانند پرداخت کنند و نیاز مبرم به سرورها جهت انجام اموری مانند میل سرور و ... دارند.

  دستاورد ها

ارائه پهنای باند بسیار بالا جهت دسترسی به سرور + امکان مانیتورینگ و پشتیبانی 24 ساعته + ارائـه سخت افزارها و نرم افزارهای خدمات امنیت اطلاعات + کاهش هزینه‌های نگهداری برق، Cooling و فضا و...

تگها : راهکارهای_سازمانی , سرویس_IDC & Co-Location

اینترنت پرسرعت صبانت در اینستاگرام اینترنت پرسرعت صبانت در تلگرام اینترنت پرسرعت صبانت در پیام رسان سروش