سرویس vdsl چیست؟

تاریخ خبر : ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ --- کد خبر ۱۵۱

سرویس vdsl چیست؟

در پاسخ به این سؤال که VDSL  چیست باید گفت VDSL  یا Very-high-bitrate Digital Subscriber Line که به معنی خط اشتراک دیجیتال با نرخ بیت بسیار بالا است. اینترنت VDSL هم از خانواده DSL است که نسل اولیه آن با استفاده از کابل‌های مسی کار می‌کند. در این نوع نیز میزان فاصله مودم Vdsl  مخابرات و سرعت اینترنت به یکدیگر مرتبط‌اند و هرچه فاصله بیشتر باشد و یا کیفیت کابل کمتر باشد و یا هرچه نویز بیشتری وجود داشته باشد کیفیت اینترنت هم کاهش می‌یابد.

تفاوت مودمAdsl  و Vdsl در سرعت دانلود و آپلود داده هاستسرعت اينترنت  Vdslمی‌تواند تا سه برابر بیشتر. از ADSL باشد و سرعت آپلود آن تا 10 برابر بیشتر هم خواهد رسید VDSL دارای باند فرکانسی   ۲۵ کیلو هرتز تا ۱۲ مگاهرتز است. به این معنا که سرعت دانلود ۵۲Mbps  و سرعت آپلود ۱۶ Mbps را دارد .

نکته ی جالب این است که در نسل VDSL2 توانایی انتقال فرکانس تا ۳۰ مگاهرتز افزایش پیدا کرده است. که بدین ترتیب سرعت دانلود به ۲۰۰Mbps  و سرعت آپلود ۱۰۰Mbps  می‌رساند . اینترنت VDSL نیز به تبعیت از نسل قبلی خود از با استفاده از کابل‌های مسی قابل استفاده خواهد بود.

جدا از پاسخ به این سؤال که  VDSL چیست باید بگوییم اگر نیاز به سرعت اینترنت بالاتری دارید و قصد انجام کارهایی را دارید که سرعت و ثبات اینترنت در آنها نقش زیادی دارد مانند بازی‌های اینترنتی و برگزاری ویدئو کنفرانس و جلسات اینترنتی و استریم VDSL گزینه بهتری برای شما خواهد بود . یکی از مزیت‌های VDSL این است ک می‌توانید خدماتی مانند ویدئو کنفرانس ,SIP تلفن بر بستر اینترنت , IP-TV و… از مرکزی که سرویس VDSL به شما ارائه می‌دهد دریافت کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره و همچنین دریافت سرویس VDSL با کارشناسان فروش صبانت به شماره 1524 داخلی 535 تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی


اینترنت پرسرعت صبانت در اینستاگرام اینترنت پرسرعت صبانت در تلگرام اینترنت پرسرعت صبانت در پیام رسان سروش